Switch to English
Zpět na reference

Kendrion – řešení pro průmyslové a automobilové aplikace

Požadavek investora
nasazení LED technologie SNAGGI v průmyslové a automobilové výrobě
Použitá svítidla
svítidla sTube

Společnost Kendrion vyvíjí pokročilé elektromagnetické a mechatronické řešení pro průmyslové a automobilové aplikace. Ty jsou využívány zákazníky po celém světě, v systémech, jako jsou výtahy, zámky, průmyslové roboti, zdravotnické zařízení, elektrické spínací skříňky systémů, vznětové a zážehové motory, klimatizační zařízení, systémy chlazení motorů a nápojových dávkovačů.

Mezi klíčovými zákazníky firmy Kendrion patří Bosch, Continental, Daimler, Delphi, EvoBus, Hyundai, Siemens, ThyssenKrupp Bilstein, Volkswagen, WABCO, Yutong a ZF.

Společnost vzhledem k prvotřídní kvalitě svých produktů požadovala zvýšení hladiny osvětlení, věrnější podání barev, nízké světelné slábnutí a především snížení provozních nákladů na elektřinu. Vzhledem k vysoké kvalitě výrobků SNAGGI, garantujeme jako první výrobce v Evropě pokles svítivosti společně s ostatními parametry uvedených v datových listech, což zaručuje společnosti návratnost investice.

Nasazením naší technologie společnost ušetří na jednom provoze se 148 ks svítidly 14 950 W za hodinu. Průměrná úspora za 1 hodinu je 46,61 Kč. V přepočtu sníží společnost roční náklad na elektrickou energii a údržbu o 280 300 Kč.

Osvětlení měřících laboratoří vyžaduje přesné podání barev, dokonalý rozptyl a vysokou hladinu osvětlení. Pro tuto aplikaci jsme zvolili LED svítidla sPanel.

Osvětlení areálu společnosti pomocí LED svítidla sLamp, nasvícení firemního loga pomocí svítidla sTube135 s optikou. Pro venkovní použití s ochranou IP65, IP67.

Více o sTube

Další příklady úspor
našich zákazníků

Bez názvu-1

Osvětlení strojírenské haly společnosti Lichna Trade CZ, s.r.o.

Nadstandardní kvalita osvětlení a poloviční celkové náklady na svícení…

Osvětlení stojanů čerpací stanice LEDOPA OIL Maršovice

U čerpací stanice v Maršovicích jsme původní výbojkové osvětlení nahradili LED svítidly sCluster…

Osvětlení skladové haly společnosti Medicom International

Vysoké náklady na svícení ve skladovacích prostorech přiměly majitele k výměně původních, již dosluhujících výbojek za LED svítidla Snaggi sCluster…

Osvětlení zimního stadiónu ‒ příklad úspor

Rekonstrukce osvětlení na zimním stadionu. Morálně zastaralé fluorescenční osvětlení nahrazeno úspornými LED sClustery…
Bez názvu-1