SNAGGI

INEKON Group

Pražská akciová společnost Inekon Group oslovila naše obchodní a vývojové oddělení s požadavkem rekonstrukce osvětlení jejich vozových výrobků.

Tato tradiční rodinná firma založená v roce 1990, kdy se převážně specializovala na vývoz kolejových vozidel a dovoz surovin pro chemický průmysl, v současné době se zaměřuje jak na kolejová vozidla a kolejové tratě, vývoz investičních celků, chemii a čištění odpadních vod, tak i poradenství a softwarové programy.

Pro SNAGGI Lighting s.r.o. bylo zadání jasné, přesvědčit zákazníka o kvalitě našich výrobků a uplatnit se v dalším možném odvětví, jako je doprava.

Svítidla typu sTube 1W jsou umístěna ve stropních korpusech jednotlivých prostor kolejových vozidel. Osvětlují nejen kabiny pro cestující, ale i provozní prostory obsluhy a zázemí pro všechny, kteří se pohodlně dopravují z místa na místo.
 
Modernizace příměstských vlakových jednotek pro Salzburger Lokalbahnen byly zprovozněny v rakouském Salzburgu.
Nutno podotknout, že tento typ svítidla byl navrhnut v realizaci pro jeho stabilní svítivost, tichý chod a ochranu ESD. Dále splňoval zvýšené nároky EU na požární bezpečnost

Spolupráce s tímto uznávaným zákazníkem nás opět posunula do dalšího odvětví, kde LED najde uplatnění na trhu - na kolejích, kolech či vodě.