Switch to English
Zpět na reference

INEKON Group

Požadavek investora
osvětlení dopravních prostředků
Použitá svítidla
sTube 1W

Pražská akciová společnost Inekon Group oslovila naše obchodní a vývojové oddělení s požadavkem rekonstrukce osvětlení jejich vozových výrobků.

Tato tradiční rodinná firma založená v roce 1990, kdy se převážně specializovala na vývoz kolejových vozidel a dovoz surovin pro chemický průmysl, v současné době se zaměřuje jak na kolejová vozidla a kolejové tratě, vývoz investičních celků, chemii a čištění odpadních vod, tak i poradenství a softwarové programy.

Pro SNAGGI Lighting s.r.o. bylo zadání jasné, přesvědčit zákazníka o kvalitě našich výrobků a uplatnit se v dalším možném odvětví, jako je doprava.

Svítidla typu sTube 1W jsou umístěna ve stropních korpusech jednotlivých prostor kolejových vozidel. Osvětlují nejen kabiny pro cestující, ale i provozní prostory obsluhy a zázemí pro všechny, kteří se pohodlně dopravují z místa na místo.

Modernizace příměstských vlakových jednotek pro Salzburger Lokalbahnen byly zprovozněny v rakouském Salzburgu.
Nutno podotknout, že tento typ svítidla byl navrhnut v realizaci pro jeho stabilní svítivost, tichý chod a ochranu ESD. Dále splňoval zvýšené nároky EU na požární bezpečnost

Spolupráce s tímto uznávaným zákazníkem nás opět posunula do dalšího odvětví, kde LED najde uplatnění na trhu – na kolejích, kolech či vodě.

Více o sTubeVíce o sTube Classic

Další příklady úspor
našich zákazníků

Bez názvu-1

Osvětlení strojírenské haly společnosti Lichna Trade CZ, s.r.o.

Nadstandardní kvalita osvětlení a poloviční celkové náklady na svícení…

Osvětlení stojanů čerpací stanice LEDOPA OIL Maršovice

U čerpací stanice v Maršovicích jsme původní výbojkové osvětlení nahradili LED svítidly sCluster…

Osvětlení skladové haly společnosti Medicom International

Vysoké náklady na svícení ve skladovacích prostorech přiměly majitele k výměně původních, již dosluhujících výbojek za LED svítidla Snaggi sCluster…

Osvětlení zimního stadiónu ‒ příklad úspor

Rekonstrukce osvětlení na zimním stadionu. Morálně zastaralé fluorescenční osvětlení nahrazeno úspornými LED sClustery…
Bez názvu-1