SNAGGI

Bell Helicopter - LED svítidla SNAGGI pro letecký průmysl

Bell Helicopter, dceřiná společnost Textron Inc., dnes oznámila, že její pobočka v Praze oficiálně otevřela novou lakovnu a centrum dodávek, které bude v plném rozsahu zajišťovat kompletaci a dodávky strojů evropským zákazníkům společnosti.

Pokračující investice společnosti Bell Helicopter do tohoto regionu jsou splněním našeho závazku vůči našim evropským zákazníkům, že jim poskytneme místní středisko nabízející špičkový standard služeb a podpory v daném oboru. Díky tomu jsme známí na celém světě,“ řekl Glenn Isbell, výkonný viceprezident společnosti Bell Helicopter odpovídající za zákaznickou podporu a služby, „neustále vyhodnocujeme naše servisní schopnosti a kapacity a hledáme inovativní řešení, abychom co nejlépe splnili provozní potřeby svých zákazníků.“

Pražský provoz společnosti Bell Helicopter poskytuje kompletní sortiment kapacit potřebných k provádění údržby, oprav a generálních oprav. Je to oficiální regionální středisko společnosti pro zákaznické úpravy, dodávky a poprodejní služby v Evropě. Doplňuje ho rozsáhlá síť podpory a servisu po celém regionu.

Máme radost, že jsme doplnili provoz o dvě zbrusu nové lakovací kabiny a nové dodací středisko přímo na pracovišti,“ řekl Joachim Goldenberg, generální ředitel pražské pobočky společnosti Bell Helicopter, „naši zákazníci požadují vynikající kvalitu a my se usilovně snažíme, abychom překonali jejich očekávání.

Již déle než 40 let podporuje společnost Bell Helicopter své zákazníky ve více než 50 zemích v Evropě, Rusku, na Blízkém východě a v Africe ze svého dodavatelského centra v Amsterodamu.

Společnost Bell Helicopter poskytuje svým zákazníkům lokální podporu ve všech částech světa a má největší podpůrnou síť v oboru s více než 100 autorizovanými středisky služeb pro zákazníky ve 34 zemích. Časopis Professional Pilot ji již 22 let v řadě zařazuje na první místo v oblasti zákaznické podpory.

LED svítidla od SNAGGI Lighting splnila přísná kritéria v leteckém průmyslu a poskytují nekompromisní pracovní prostředí, které je plně regulovatelné přes centrální dotykový panel dle aktuálních požadavků obsluhy.

Rovnoměrnost, spolehlivost a věrné podání barev jsou základním předpokladem pro precizní pracovní prostředí. Svítidla sTube jsou zavěšená přímo na ocelových nosnících. U každého svítidla lze samostatně regulovat intenzita v plném rozsahu či ho zapnout/vypnout.